Masz pomysł? My mamy Mikrogrant!

Andrzejkowa impreza, warsztaty dla młodzieży a może spektakl dla najmłodszych? Spotkanie z lekarzem, dietetykiem czy innym specjalistą? Realizacja Waszych pomysłów może być bliżej niż myślicie, ze wsparciem finansowym z konkursu mikrograntów na projekty profilaktyczne.

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i Ośrodek Pomocy Społecznej w Dopiewie zachęcają do aktywności w konkursie mikrograntów „Przeprowadzenie działań z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych i organizowania społeczności lokalnych adresowanych do mieszkańców Gminy Dopiewo”.

Konkurs skierowany jest do nieformalnych grup mieszkanek i mieszkańców Gminy Dopiewo. Maksymalnie projekt może zostać dofinansowany kwotą 1000 złotych.

Nabór wniosków rozpocznie się 7 listopada 2023r., ale już dziś możesz dowiedzieć się więcej. Wystarczy że zaprosisz nas do siebie. Opowiemy o konkursie, jego regulaminie, omówimy formularz wniosku, odpowiemy na wszystkie pytania:

Zachęcamy Ciebie również do udziału w Warsztatach tworzenia programów i projektów profilaktycznych, gdzie dowiesz się wszystkiego zarówno z samej profilaktyki zachować ryzykownych, jak i myślenia projektowego. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są na stronie: https://cusdopiewo.pl/warsztaty-tworzenia-programow-i-projektow-profilaktycznych/

Skip to content