Mobilny Ośrodek Pomocy Społecznej

Wiosna w pełnym rozkwicie zachęca do wyjścia na zewnątrz i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Gminę i jej mieszkańców. Takie spotkania są doskonałą okazją do rozmów, konsultacji i budowania relacji. Wiele z tych wydarzeń będzie okazją do spotkania z organizatorami społeczności lokalnej. Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wychodzimy do Was, mieszkańców Gminy Dopiewo, jako Ośrodek Pomocy Społecznej. Będziemy obecni na większości wydarzeń organizowanych zarówno przez Gminę, Sołectwa i mieszkańców. Wychodzimy z biura przy Konarzewskiej 12 i spakowani w nasz żółty wózek jedziemy, by z Wami porozmawiać.

Czego możecie się spodziewać? Mobilnego punktu sprzyjającego rozmowom, o tym jak żyje się w Gminie, o tym co fajnego można zrobić wspólnie. Wszystko to, będzie czekać w atrakcyjnej formie aktywizujących działań. Jesteśmy ciekawi waszego spojrzenia na najbliższą okolicę, jej możliwości i szanse. Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci – nasz żółty wózek będzie stałym elementem wielu wydarzeń w Gminie Dopiewo.

Opowiemy też o tym, co mamy w swojej ofercie, jakie działania będziemy wspierać i kto może z nich skorzystać, w ramach działań realizowanych za pośrednictwem Programu Organizowania Społeczności Lokalnej.

Wypatrujcie żółtego wózka na zbliżających się wydarzeniach. Będziemy obecni na festynach sołeckich, zarówno w Dąbrówce i Konarzewie oraz w trakcie Biegu o Koronę Księżnej Dąbrówki. Jeśli chcesz nas widzieć na innych wydarzeniach, napisz do nas: i/lub

Skip to content