Partnerstwo Lokalne w Gminie Dopiewo

Wójt Gminy Dopiewo i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Dopiewie zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne otwierające proces budowania Partnerstwa Lokalnego w Gminie Dopiewo.

Spotkanie odbędzie się 12 października 2022 r., o godzinie 16:00 w Sali konferencyjnej w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dopiewie, przy ul. Polnej 1A.

Tworząc Partnerstwo Lokalne w Gminie Dopiewo chcemy wspólnie z lokalnymi liderami zbudować wspólnotę mieszkańców. Sprawić, że ci, którzy tutaj mieszkają, pracują i żyją, poczują się współgospodarzami naszej gminy, odpowiedzialnymi za jej rozwój, związani z miejscem i lokalnym środowiskiem. Aktywni mieszkańcy, współpracująca społeczność lokalna wpływa na zwiększenie jakości naszego życia, a możemy to osiągnąć wspólnymi siłami!

Osiągnięcie tego celu zależy przede wszystkim od obecności znaczących i szanowanych aktorów życia społecznego gminy. Jeśli uważasz, że jesteś taką osobą, to spotkanie jest dla Ciebie. Znasz kogoś takiego? Przekaż mu informację o spotkaniu.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są do 10 października 2022r., pod adresem mailowym: lub telefonicznie pod numerem: 693-290-030.

Ilość miejsc ograniczona, spotkanie potrwa do dwóch godzin.

Skip to content